Ford Mustang GT piedāvā jaunu klusā režīma izplūdes gāzi

Ford Mustang GT Offers New Quiet Mode Exhaust

Pēc fon Foerstera teiktā, atbalstot Shelby GT350 Mustang no sava Detroitas priekšpilsētas piebraucamā ceļa agri no rīta, automašīnas dzirkstošā V8 dzinēja skaņa tik ļoti sakaitināja vienu no kaimiņiem, ka viņi izsauca policiju, lai sūdzētos par to.

Par laimi fon Foersters nesaņēma citātu, bet tā vietā, lai izdarītu donuts pret kaimiņa zālienu atriebībā, viņš nolēma būt proaktīvs.

“Es mīlu V-8 skaņu, taču tā var būt skaļa, un jūs nevarat kaitināt tādus cilvēkus jūsu apkārtnē,” teikts fon Foerstera paziņojumā.

"Tas izklausās tik forši, bet es domāju:" Ir jābūt tādam, lai cilvēki varētu vairāk kontrolēt motora skaņu. ""

Von Foerster un Mustang inženieri mierīgi izstrādāja “laba kaimiņa režīmu” kā 2018. gada Mustang GT opciju, kas ļauj autovadītājiem līdz minimumam samazināt motora skaņu un iepriekš ieprogrammēt klusu ieslēgšanās laiku.

Lai piekļūtu šai funkcijai, draiveri pārslēdzas izvēlnē instrumentu klasterī, lai izvēlētos, kad viņi vēlas rūpēties par kluso kaimiņu klusajām kaprīzēm.

Fords saka, ka gan klusā izplūdes režīms, gan klusā sākuma funkcijas būs jaunā Mustang GT aktīvās vārsta darbības izplūdes sistēmas sastāvdaļa.

“Aktīvā vārsta darbības izplūde sniedz Mustang īpašniekiem labāko no abām pasaulēm - šo klasisko Mustang skaņu un spēju nemodināt savus kaimiņus, izejot no mājas agri no rīta vai ierodoties mājās vēlu vakarā,” sacīja Metjū Flis, Fords izplūdes gāzu attīstības inženieris, laidienā.

Jaunais klusā izplūdes režīms ierobežo motora tilpumu, izmantojot aktīvo vārstu veiktspējas izplūdes sistēmu, kas aizver vārstus, lai ierobežotu automašīnas radīto troksni.

"Kad skaņas nonāk augšējā 70 decibelu diapazonā, tas parasti ir tad, kad tās sāk traucēt cilvēkiem," sacīja Flis.

"Ja ir aktivizēta klusa iedarbināšana, jaunā Mustang GT decibelu līmenis pazeminās par aptuveni 10 decibeliem līdz daudz ērtākam 72 decibeliem - apmēram sadzīves trauku mazgājamās mašīnas līmenim."

2018. gada Mustang GT ierodas šoruden. Tāpēc līdz tam cerēsim, ka brālība vai māsu apvienība pārcelsies uz fon Fērstera apkārtni, lai lietas būtu interesantas.