Aizmirsi paroli

Par

Par mūsu izdevniecību

Pakool SIA ir vispasaules vārds izdevējdarbībā. Sākot no žurnāliem un grāmatām, beidzot ar kartēm un izsmeļošu mehanizētu vielu, Kur dod visu nepieciešamo no tuvplāna. Konsekventi, neskaitāmi lasītāji uzticas SIA Pakool jaunākajai informācijai par to, kurp doties un ko atklāt vairāk nekā 100 pilsētu reģionos visā pasaulē. Apkārtnes redaktoru veidotā dinamiskā viela aptver ēšanu, iepirkšanos, atrakcijas, novirzīšanas lēmumus, un tas ir tikai ieskats kaut kas lielāks, tas viss notiek no iekšpuses viedokļa.

Mūsu digitālie produkti

Pakool SIA dzenošais universāls ir būtisks pieturas punkts gudriem pārdomātājiem. Mūsu vietne ir asu mehānisku palīgu asiem tīmekļa pārlasītājiem. Pilsētas zonās, kas ir tālu un plašas, braucēji var atrast vingrinājumus, vietas, kur paēst, kur iepirkties, novirzīšanas izvēles un notikumus. Izdevīgi stāsti un emuāru saturs, neskatoties uz ieguvumu 50 000 cilvēku vairāk nekā vingrinājumi, kas apvienoti ar mūsu saistošajiem galamērķiem, padara mūs par piemērotu resursu pašreizējai novērotāju sapulcei.

Mūsu drukas produkti

Mūsu žurnāls, mūsu viesu grāmata, sponsorētais saturs, abonēšanas iespējas un jaunumi ir tikai atšķirīgā saime, kas satur nepieciešamo informāciju, pārbaudot pilsētu vai pārbaudot to. Asā, interesanta viela, lieliska fotogrāfija un kartes pa punktu izkliedē katru pieredzes daļu, sākot no visspilgtākajām pusdienām, kas jācenšas paēst, un pēkšņām vietām, līdz klaiņojošiem gabaliem, piemēram, transportēšanai, mājai un kursam.

Lai iegūtu vairāk informācijas vai pieprasītu likmju publicēšanu, apsveriet mūs. Mēs jums nosūtīsim atestācijas e-pastu ar lejupielādēšanas noteikumiem medijiem, uz kuriem jūs atsaucāties.